rob
vrh
rob
 
rob
 

ROD TRŠATI TUR, Zarnikova 3, 1000 Ljubljana

Starešina:

MATEVŽ ADAMIČ

Načelnik:

JURIJ KRAGELJ

ROD SIVEGA VOLKA, Štefanova 9, 1000 Ljubljana

Starešina:

RADE PRIBAKOVIĆ

Načelnica:

TINA ZWITTNIG

ROD BIČKOVA SKALA, Ul. pohorskega bataljona 113a, 1000 Ljubljana

Starešina:

JANEZ KUMŠE
Načelnica:
TADEJA ROME

ZMAJEV ROD, Prijateljeva 2, 1000 Ljubljana

Starešina:

SVIT SENKOVIČ

Načelnik:

ANŽE IVANČIČ

ROD DOBRE VOLJE, Kebetova 1, 1000 Ljubljana

Starešina:

ANA REBEC

Načelnik:

LAN LAJOVIC

ROD ROŽNIK, Pržanjska 10b, 1000 Ljubljana

Starešina:

URŠA NOVAK

Načelnik:

ŽAN DJORDJEVIĆ ŠTEBIH

ROD BELI BOBER, Prušnikova 99, 1000 Ljubljana

Starešina:

MATIJA LIPAR

Načelnik:

REBEKA ZELKO

ROD RDEČI ZALOG, Agrokombinatska 2, 1260 Ljubljana - Polje

Starešina:

JURE ČEFERIN

Načelnik:

KRISTJAN BONISEGNA

RAŠIŠKI ROD, Pločanska 8, 1211 Lj.-Šmartno

Starešina:

DUŠAN KULOVEC

Načelnica:

ANA LASIČ

ROD MOČVIRSKI TULIPANI, Tržaška 74, 1000 Ljubljana

Starešina:

POLONA ŽEHELJ

Načelnik:

ŽIGA BRENČIČ

ROD ČRNEGA MRAVA, Rožičeva 1a, 1000 Ljubljana

Starešina:

MARINO ROVAN

Načelnica:

MAJA PREMRL

ROD TRNOVSKIH REGLJAČEV, Cesta v Mestni log 46, 1000 Ljubljana

Starešina:

MARTINA LONČAR

Načelnica:

NINA RAŽEN

ROD PODKOVANI KRAP, Pot k ribniku 20, 1000 Ljubljana

Starešina:

ANJA NOVLJAN

Načelnik:

ROK PANDEL

ROD HEROJ VITEZ, Dunajska 367, 1231 Ljubljana - Črnuče

Starešina:

KATARINA JESENKO

Načelnik:

BARBARA BUTARA

SAVSKI ROD

Starešina:

IGOR CIMPERMAN

Načelnik:

PRIMOŽ LEBEN

ROD SAMORASTNIKI, Polje 12, 1260 Ljubljana - Polje

Starešina:

ALJAŽ PEČEK

Načelnik:

NEJC PETRIŠIČ

 

 
Opomba: v kolikor je ob imenu šole kot kontakt napisana Mestna zveza tabornikov, nam pošljite e-pošto na in vam bomo pomagali najti vam najbližji rod.
 
OSNOVNA ŠOLA KONTAKT

Bežigrad

Mestna zveza tabornikov

Bičevje

Rod Močvirski tulipani

Božidar Jakac Rod Črnega mrava

Danile Kumar

Rod Bičkova skala

Dragomelj Rod Heroj Vitez

dr. Vita Kraigherja

Rod Bičkova skala

Dravlje

Rod Rožnik

Franceta Bevka

Rod Bičkova skala

Franca Rozmana - Staneta

Rod Beli bober

Hinka Smrekarja

Rod Dobre volje

Jože Moškrič Rod Črnega mrava
Karel Destovnik Kajuh Rod Črnega mrava
Kašelj Rod Samorastniki

Ketteja in Murna

Rod Črnega mrava

Kolezija

Rod Trnovskih regljačev

Koseze

Rod Rožnik

Ledina

Zmajev rod

Livada

Mestna zveza tabornikov

Majde Vrhovnik

Rod Sivega volka

Maksa Pečarja

Rod Heroj vitez

Martina Krpana

Mestna zveza tabornikov

Mirana Jarca

Rod Bičkova skala

Milana Šuštaršiča

Rod Bičkova skala

Miška Kranjca

Rod Rožnik

Nove Fužine

Mestna zveza tabornikov

Nove Jarše

Mestna zveza tabornikov

Oskarja Kovačiča

Rod Podkovani krap

Pirniče

Rašiški rod

Poljane

Rod Tršati tur

Polje

Rod Samorastniki

Prežihovega Voranca

Rod Sivega volka

Prule

Zmajev rod

Riharda Jakopiča

Rod Dobre volje

Savsko naselje

Rod Črnega mrava

Sostro

Rod Samorastniki

Spodnja Šiška

Rod Rožnik

Šentvid

Rod Beli bober

Šmartno pod Šmarno goro

Rašiški rod

Toneta Čufarja

Zmajev rod

Trnovo

Rod Trnovskih regljačev

Valentina Vodnika

Rod Dobre volje

Vič

Rod Močvirski tulipani

Vide Pregarc Rod Črnega mrava

Vižmarje-Brod

Rašiški rod

Vodmat

Zmajev rod

Vrhovci

Rod Močvirski tulipani

Waldorfska šola Ljubljana Rod Tršatega tura

Zadobrova

Rod Samorastniki

Zalog

Rod Rdeči Zalog

 

Izdelava spletne strani: Reakcija