Rodovi

S pomočjo spodnjega zemljevida lahko najdete vam najbližjo osnovno šolo na kateri delujemo taborniki. Na zemljevidu malce nižje so izrisani sedeži ljubljanskih rodov. Pod tem zemljevidom so pa kontaktni podatki in povezave na strani taborniških rodov v Ljubljani.

Kontakti ljubljanskih taborniških rodov

ROD PODKOVANI KRAP, Pot k ribniku 20, Ljubljana
Starešina Anja Novljan, načelnik Tilen Kreft
Deluje na OŠ: Oskarja Kovačiča

ROD TRNOVSKIH REGLJAČEV, Cesta v Mestni log 46, Ljubljana
Starešina Matej Klinc, načelnica Pina Maja Bulc
Deluje na OŠ: Kolezija, Trnovo

ROD TRŠATI TUR, Zarnikova 3, Ljubljana
Starešina Matevž Adamič, načelnik Jure Pučnik
Deluje na OŠ: Poljane, Walfdorska šola Ljubljana

ROD BIČKOVA SKALA, Ulica Pohorskega bataljona 113a, Ljubljana
Starešina Matej Radinja, načelnica Urša Dimić
Deluje na OŠ: Danile Kumar, dr. Vita Kraigherja, Franceta Bevka, Mirana Jarca, Milana Šuštaršiča

ZMAJEV ROD, Prijateljeva 2, Ljubljana
Starešina Anže Ivančič, načelnica Lana Radon
Deluje na OŠ: Ledina, Toneta Čufarja, Prule, Vodmat

ROD ROŽNIK, Pržanjska 10b, Ljubljana
Starešina Urša Novak, načelnik Rudi Kraševec
Deluje na OŠ: Dravlje, Koseze, Miška Kranjca, Spodnja Šiška

ROD BELI BOBER, Prušnikova 99, Ljubljana
Starešina Matija Lipar, načelnica Laura Siegl
Deluje na OŠ: Franca Rozmana – Staneta, Šentvid

RAŠIŠKI ROD, Pločanska 8, Lj.-Šmartno
Starešini  Meti Buh Gašparič in Luka Snoj, načelnik Anže Prinčič
Deluje na OŠ: Pirniče, Vižmarje-Brod, Šmartno pod Šmarno goro

ROD MOČVIRSKI TULIPANI, Tržaška 74, Ljubljana
Starešina Gašper Cerar, načelnik Urban Žnidaršič
Deluje na OŠ: Bičevje, Vič, Vrhovci

ROD ČRNEGA MRAVA, Perčeva ulica 22, Ljubljana
Starešina Rok Zaletel, načelnica Rebeka Gregorc
Deluje na OŠ: Božidar Jakac, Jože Moškrič, Karel Destovnik – Kajuh, Ketteja in Murna, Savsko naselje, Vide Pregarc

ROD SIVEGA VOLKA, Štefanova 9, Ljubljana
Starešina Rade Pribaković, načelnik: Domen Šverko
Deluje na OŠ: Majde Vrhovnik, Prežihovega Voranca

ROD HEROJ VITEZ, Dunajska 367, Ljubljana – Črnuče
Starešina Sara Galun, načelnica Barbara Butara
Deluje na OŠ: Dragomelj, Maksa Pečarja

ROD DOBRE VOLJE, Kebetova 1, Ljubljana
Starešina Manca Starman, načelnica Nina Pavlič Vasiljević
Deluje na OŠ: Hinka Smrekarja, Valentina Vodnika, Riharda Jakopiča

ROD SAMORASTNIKI, Polje 12, Ljubljana – Polje
Starešina Aljaž Peček, načelnica Špela Benčina
Deluje na OŠ: Kašelj, Polje, Sostro, Zadobrova

SAVSKI ROD
Starešina Igor Cimperman, načelnik Primož Leben

ROD RDEČI ZALOG
Starešina Jure Čeferin, načelnik Kristjan Bonisegna