V letu 2021 Mestna zveza tabornikov Ljubljana praznuje svojih 25 let in skupaj jih bomo obeležili pod sloganom 25 let dogaja MZT. Dogaja avantura, dogodivščina, kultura, dogajajo prijateljstva in še marsikaj.
Pripravili smo poseben izziv – nabor aktivnosti z različnih področij, ki prikazujejo širino taborništva, spodbujajo k raziskovanju, odkrivanju novih talentov in aktivno udejstvovanje v širši družbi.
Ker smo bili zaradi epidemije covida-19 ponovno primorani odpovedati 24. Taborniški feštival, vam premierno predstavljamo Taborniški e-štival. Dogodek, ki bo 22. maja povezal vse slovenske tabornike.
Med 24. in 27. aprilom pripravljamo aktivnost za vse PP in starejše. Z dogodkom vabimo tabornike nazaj v naravo, od katere se je marsikdo zaradi epidemije covida-19 v preteklem letu oddaljil.
Ta popularna igra s kartami nam je krajšala že marsikateri večer na taborjenjih in zdi se nam, da je prišel čas, da taborniki dobimo lastno verzijo.